Ödüller

Birincilik Ödülü / Acetech 2013 / Mumbai / Hindistan

Hindistan´ın Mumbai şehrinde düzenlenen, Acetech 2013 fuarında uygulamasını yaptığımız VITRA standı, tasarım ve uygulama alanında birincilik ödülüne değer görülmüştür.

Birincilik Ödülü / Buildtech 2000 / Almaata / Kazakistan

Kazakistan´ın Almata şehrinde düzenlenen, Buildtech 2000 fuarında tasarımını ve uygulamasını yaptığımız EVG SWITZERLAND standı, tasarım ve uygulama alanında birincilik ödülüne değer görülmüştür.

İkincilik Ödülü / Turkish Fasion days 2000 / Tel Aviv / İsrail

İsrail´in Telaviv şehrinde düzenlenen Türk Moda Günleri 2000 fuarında, tasarımını ve uygulamasını yaptığımız Çizgi Tekstil Standı, tasarım ve uygulama alanında ikincilik ödülüne değer görülmüştür.

Mansiyon / Russia Building Week 2002 / Moskova / Rusya

Rusya´nın Moskova şehrinde düzenlenen Building Week 2002 fuarında tasarımını ve uygulamasını yaptığı Türkiye info standı, tasarım ve uygulama alanında ödüle değer görülmüştür.

Mansiyon / The Universal Home 2002 / Astana / Kazakistan

Kazakistan´ın Astana şehrinde düzenlenen The Universal Home 2002 fuarında tasarım ve uygulamasını yaptığı Orta Anadolu İhracatçılar Birliği Türkiye İnfo Standı Tasarım ve uygulama alanında ödüle değer görülmüştür.

Mansiyon / Turkish Export Produce 1999 / Cezayir / Cezayir

Cezayir´in Cezayir şehrinde düzenlenen Türk İhraç ürünleri 1999 fuarında tasarımını ve uygulamasını yaptığı Artra Dış Ticaret standı, tasarım ve uygulama alanında ödüle değer görülmüştür.